assistir gofilmes
 

Ekibimiz

 

 

Aykut Açkalmaz

Eğitim ve Yönetim Danışmanı

1977 yılında İstanbul’da doğan Aykut Açkalmaz Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden ve Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programından mezun oldu. Tony BUZAN ile 1996 yılında kitaplarını okuyarak tanıştı. 2000-2006 yılları arasında beyin ve öğrenme konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden biri olan Tony Buzan’dan İngiltere’de aldığı eğitimler şunlardır:

  • Hafıza Teknikleri
  • Zihin Haritaları
  • Hızlı Okuma Teknikleri
  • İnovasyon ve Yeni Fikirler Üretme
  • Zihin Haritaları ile Sunum Teknikleri
  • Zihin Haritaları ile Liderlik
  • Yaratıcılık


Murat Fikret Aslanyürek

Eğitim ve Yönetim Danışmanı

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Ekonometri ve Nicel Ekonomi Bölümünde tamamlamıştır. Profesyonel çalışma hayatına 2005 yılında Akbank’ta Fraud Bölümü’nde başlamıştır. 2007 yılında Vestel Ticaret A.Ş.’ye geçerek Kredi & Risk, Bayi Satış Kanalı ve Eğitim Bölümlerinde olmak üzere 12 yıl görev yapmıştır. Görev yaptığı sürede Türkiye’nin yaklaşık 70 ili ve onlarca ilçesini ziyaret etmiştir. Sahadaki tecrübelerini akademik bilgiyle birleştirme heyecanı ve idealiyle 2015 yılında eğitim dünyasına girerek Sabancı EDU danışmanlığında Vestel Perakende Akademisi’nin kuruluşunda yer almıştır. Zorlu Grubundaki 12 yıllık çalışma hayatında Vestel başta olmak üzere farklı sektörlerde hizmet gösteren grup çalışanlarına eğitimler vermiştir.


Gökhan Telkenar

Eğitim ve Yönetim Danışmanı

19.01.1967 ANKARA 
İLKOKUL : İZMİR NAMIK KEMAL İ.O. 
ORTA OKUL VE LİSE : İZMİR KARATAŞ LİSESİ. 
ÖN LİSAN : ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 
LİSANS : ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ. 
YÜKSEK LİSANS : MEDENİYET ÜNİ. SOSYAL BİLİM. ENS. İKTİSAT – YÖNETİM EKONOMİSİ. 

GÖREV ALDIĞI KURULUŞLAR
1982 – 1985 TRT İZMİR ÇOCUK RADYOSU 

1986 – 1997 TRT TRABZON, İZMİR BÖLGE MD. HABER-PROGRAM SPİKERİ, TRT HABER MERKEZİ – REDAKTÖR SPİKER, ANKARA SPOR SERVİSİ-SPOR SPİKERİ

1997 – 2006 KANAL D SPOR SERVİSİ – EDİTÖR – SPOR SPİKERİ, 

 
sambaxvideos.com