iMind Map Elements
 

iMindMap Elements programı, fikirlerinizi elle tutulur hale getirmek ve muhteşem görünen haritalar yapmanız için tasarlanmıştır. iMindMap Elements’ın en önemli özellikleri hız ve kolaylıktır. Tarih sınavı için not almaktan, bir futbol turnuvası planlamaya kadar her şeyi, programın Smart Layout ve Wizards gibi özellikleri sayesinde artık stresten uzak ve hızla yapabileceksiniz. Kişisel kullanım için mükemmel olan program, kişilerin bilgileri çok daha az zamanda kavramasına, fikirleri resimlerle anlatmasına ve birçok farklı işi kolaylıkla organize etmesine yardımcı olacak. Ayrıca 3 aylık iMindMap Online üyeliği de bedava!

Smart Layout (akıllı görünüm) ve Stiller

iMindMap Elements programının en yeni özelliği olan Smart Layout (akıllı görünüm) haritanızı sizin için düzenliyor. Dünyada bir ilk ve tek olan bu özellik sayesinde, muhteşem görünen organik haritalar yaratabileceksiniz. Smart layout özelliği aynı harita içerisinde dalları sizin çizmenize de, dalları sizin yerinize çizmeye de olanak tanıyor.

Bu özellik Zihin haritası yaratma süreci ile öylesine uyumlu bir işleyişe sahip ki, arka planda programın sizin yerinize haritanızı daha güzelleştirmek için çalıştığını bile unutturuyor. Smart Layout sayesinde zamandan tasarruf edeceksiniz. Bu özellik, haritanızın görünümünü manuel olarak düzenlemek ve toparlamaktan kurtaracak.

iMindMap Online İmkanı

iMindMap Pro ile birlikte 3 ay boyunca iMindMap Online aboneliğiniz de hediye. İster dünyanın öbür ucunda, ister aynı odanın farklı uçlarında olun, zihin haritalarınızı çalışma arkadaşlarınızla aynı anda görebilme imkanınız olacak. Ayrıca eşleme özelliği sayesinde gittiğiniz her yerden haritalarınıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. iMindMap, haritalarınızı internetten masaüstünüze anında senkronize edebilme özelliğine sahip olduğundan, zihin haritalarınıza her yerden ulaşabileceksiniz.

 

Serbest Dallar

Dallarınızı kendiniz mi çizmek istiyorsunuz? İstediğiniz şekillerde çizeceğiniz dallar sayesinde bilgisayarda bile elle çizilmiş zihin haritası tecrübesini yaşayabileceksiniz. Bu özellik tablet bilgisayarlar ve akıllı tahtalar için mükemmeldir.

Sihirbazlar

Sayısız farklı haritalarımız arasından istediğinizi seçin ve bırakın Sihirbazlar sizin yerinize çalışsın. Yalnızca adım adım bilgileri girmeniz yeterli!

Kontrol Noktaları

Kontrol noktalarını kullanarak dallarınızın şeklini istediğiniz gibi yönetebilir, böylece haritanız için mükemmel görünümü yaratabilirsiniz.

Şablonlar

Vaktiniz mi az? En çok ihtiyaç duyulan haritalar arasından ihtiyacınıza uygun şablonu seçtikten sonra tek yapmanız gereken boşlukları doldurmak!

iMindMap Elements Satın Al

 
sambaxvideos.com