iMind Map Pro
 

iMindMap Pro fikirlerinizi odaklamak ve yaratmak için kullanılan standart programımız. Masaüstünüzün vazgeçilmez bir parçası olan iMindMap Pro ile her çalışmaya önce buradan başlayabilirsiniz. iMindMap Pro ile fikirlerinizi üretebilir, düzenleyebilir, planlama yapabilir veya karmaşık bilgileri özgür ve sınırsız bir çalışma alanında düzenleyebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra en sık kullandığınız, Microsoft Word, OpenOffice gibi Office programları aracılığıyla iMindMap Pro’nun haritalarınızı bitmiş ürünlere dönüştürmesini izleyebilirsiniz. iMindMap Pro daha iyi odaklanmanızı ve daha düzenli olmanızı sağlayarak zamandan kazanmanıza yardımcı olacak.
*iMindMap Pro ile ayrıca 6 aylık iMindMap Online üyeliği de bedava!

Çoklu Haritalar (Multi Maps)

Düşünmenin en önemli anahtarlarının ilişkilendirme ve bağlantılar kurma olduğunu çok iyi biliyoruz. Multi Maps sayesinde tuvalinizde istediğiniz sayıda merkezi fikir yaratabilir ve onları birbirine bağlayıp karmaşık bilgileri dinamik ve anlaması kolay bir hale dönüştürebilirsiniz. Programın bu özelliğini üzerine sonsuz sayıda zihin haritası çizebileceğiniz hiç bitmeyen bir kağıt parçası olarak düşünebilirsiniz.

Dışa Aktarma ve Office

iMindMap Pro birçok akıllı dışa aktarma seçeneği sayesinde sizi bilgisayar başında geçireceğiniz sayısız saatten kurtarıyor. En sık kullandığınız programlarla uyum içinde çalışan bu program hiç çaba harcamanıza gerek kalmadan zihin haritalarınızı düz metinlere, PDF dosyalarına ve internet sayfalarına veya resim dosyası formatına çevirebiliyor. Zihin haritaları yaparak zihninizi rahatlatın. iMindMap programıyla başlangıç aşamasındaki düşüncelerinizi zihin haritasına döktükten sonra tek bir tuşla yapacağınız dışa aktarma sonucunda elinizde bitmiş bir kompozisyonunuz, raporunuz veya internet siteniz olacak.

 

iMindMap Online İmkanı

iMindMap Pro ile birlikte 6 ay boyunca iMindMap Online aboneliğiniz de hediye. İster dünyanın öbür ucunda, ister aynı odanın farklı uçlarında olun, zihin haritalarınızı çalışma arkadaşlarınızla aynı anda görebilme imkanınız olacak. Ayrıca eşleme özelliği sayesinde gittiğiniz her yerden haritalarınıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. iMindMap, haritalarınızı internetten masaüstünüze anında senkronize edebilme özelliğine sahip olduğundan, zihin haritalarınıza her yerden ulaşabileceksiniz.

Filtreleme

iMindMap’in uzman filtreleme aracı ile projelerinizi ve planlamayı kolaylaştırın. İhtiyacınız olmayan “fazlalıkları” ortadan kaldırın ve ilgilenmeniz gereken noktalara doğrudan odaklanın. Böylece birlikte çalışmakta olduğunuz takımın da dikkati tek bir yerde toplanacaktır. Işık hızıyla çalışan filtreleme sistemi sayesinde, anahtar kelimeler, notlar, yapılacaklar veya internet linkleri gibi her şeyi anında filtreleyebilirsiniz.

iMindMap Pro Satın Al

 
sambaxvideos.com