iMind Map Ultimate
 

Bu paket, iMindMap’in sunduğu tüm özellikleri taşıyan en zengin yazılımdır. Sizi bir fikir tomurcuğundan, güçlü bir sunuma, hatasız bir proje planlamasına veya sağlam bir bütçe planlamasına kadar taşıyabilecek özelliklere sahip olan iMindMap Ultimate sayesinde işlerinizi hiç zorlanmadan yapabileceksiniz. Bu ürün, çığır açan üç boyutlu görünüm ve 12 ay iMindMap online üyeliği gibi her bir özelliğiyle sizi inovasyona yönlendirmek için tasarlandı. Bu sayede en zor görevlerin bile kolaylıkla üstesinden gelebilecek, orijinal ve büyük fikirlerle ortaya çıkabileceksiniz.

3 Boyutlu Görünüm

Zihin Haritası yazılımında bir ilk! Dünyadaki ilk gerçek 3 boyut görünümü iMindMap’te. 3 boyutlu görünüm, sizlere interaktif sunumlar için tamamıyla yeni bir yol sunuyor. Haritanızın etrafında birçok farklı açı kullanarak dolaşabilecek, farklı alanlara yakınlaşabilecek, büyük resmi inceleyebilecek ve Zihin haritası yapmanın yepyeni bir yolunu keşfedeceksiniz. Fikirlerinizin gelişmesi ve çoğalmasını interaktif bir yolculuğa çıkarak izleyebileceksiniz. Haritanıza, istediğiniz zaman yeni dallar ekleyebilecek veya silebileceksiniz. Capcanlı sunumlar sayesinde seyircilerinizin dikkatini anında kendinize ve konunuza odaklayabileceksiniz.

Sunum Görünümü

Slaytlardan maddeler okumak, sunumunuzu donuklaştıracaktır. iMindMap 5’in Sunum Görünümü, size yepyeni bir yol açıyor. Sunumunuzdaki önemli noktaları zihin haritanızın dalları arasında dolaşarak seyircilerinizin dikkatini tam anlamıyla kendi üzerinizde toplayacaksınız. Programın size sunduğu konuşmacı notları penceresi sayesinde, sunum sırasında unutmaktan korktuğunuz sayılar ve bilgileri rahatça görebilecek, çok daha rahat ve kendinize güvenli bir sunum yapabilmenin keyfine varacaksınız. Ayrıca, daha da önemli sunumlarınızı 3 Boyutlu görünüm özelliğini kullanarak daha da etkileyici hale getirebileceksiniz. Sunum görünümü sizin muhteşem görünmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda dinleyicilerinizin dikkatini üzerinizde toplayarak hem sizi hem de anlattıklarınızı hatırlamalarını garanti altına alıyor! Anlatmak istediklerinizi seyircilerinize rahatlıkla aktarabilmeniz için vazgeçilmez bir yöntem.

iMindMap Online İmkanı

iMindMap Ultimate ile birlikte 12 ay boyunca iMindMap Online aboneliğiniz de hediye. İster dünyanın öbür ucunda, ister aynı odanın farklı uçlarında olun, zihin haritalarınızı çalışma arkadaşlarınızla aynı anda görebilme imkânınız olacak. Bu sayede internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte beyin fırtınaları yapabilecek, projelerinizi birlikte planlayabilecek ve aranızdaki mesafe ne olursa olsun bir takım olarak çalışabileceksiniz. Ayrıca eşleme özelliği sayesinde gittiğiniz her yerden haritalarınıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. iMindMap haritalarınızı internetten masaüstünüze anında senkronize edebilme özelliğine sahip olduğundan, zihin haritalarınıza her yerden ulaşabileceksiniz.

Proje Görünümü

iMindMap Ultimate, karmaşık ve uzun süreli projeleri, zorlu görevleri veya insanları yönetirken yükünüzü hafifletmek için tasarlandı. Proje görünümünde tek bir tuşa basarak herhangi bir zihin haritasının Görev Tablosu ve Gantt Tablosu görünümüne ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Görevlerin kilometre taşlarını, başlangıç ve bitiş noktalarını Outlook ile birleştirerek tam kontrol elde edecek ve ileri derecede proje yönetimini rahatlıkla yapabileceksiniz. Her çeşit proje planlaması için mükemmel olan bu özellik bulmacanın hiç bir parçasını kaybetmemenizi sağlayarak pratik bir çalışma ortamı yaratacak.

iMindMap Ultimate Satın Al

 
sambaxvideos.com